INFOLINIA: +48 505 353 101

Bieleccy Busy - Bielawa Busy

Firma BIELECCY istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która od ponad osiemnastu lat specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych - krajowy oraz międzynarodowy przewóz osób. W tym niedługim czasie powiększyliśmy swoją flotę do ponad stu pojazdów.

Początkowym założeniem firmy było świadczenie usług transportowych, skupiając się na lokalnym rynku, obejmującym okolice Leśnej i Lubania. Wraz z rozwojem firmy zwiększały się perspektywy i zasięg jej działalności. Obecnie Firma BIELECCYBUS obsługuje linie regularne na terenie całej Europy, prowadzi przewozy pracownicze i szkolne, realizuje zamówienia na przewozy turystyczne, wesela, zielone szkoły a w okresie letnim, również wyjazdy nad polskie morze.

Firma posiada własne zaplecze warsztatowe, myjnię samochodową gdzie mechanicy dbają o sprawność techniczną i czystość pojazdów. Nasza flota liczy ponad sto autobusów marki Mercedes, Setra, Vanholl, Man, Volkswagen w przedziale miejsc od 9-ciu do 80-ciu. Dysponujemy wysokiej klasy autokarami turystycznymi, wyposażonymi w klimatyzację, TV, pasy bezpieczeństwa dla pasażerów itp., gwarantującymi bezpieczną i wygodną podróż.

Swoją mocną pozycję na rynku transportowym zawdzięczamy długoletniemu doświadczeniu, wytrwałej pracy oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, którzy dbają o pozytywny rozwój firmy.

 

BIELAWA BUSY to nazwa firmy pod którą wcześniej działaliśmy.

 

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


 

Przewozy nad morze Zgorzelec

 

 Bieleccy Busy Lubań