|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
bieleccybus.pl |
Rozkład ważny od: 01.10.2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BOGATYNIA L.O. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ROZKŁAD ODJAZDÓW |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kierunek |
Godziny odjazdu |
BOGATYNIA |
06:51 |
D |
13:50 |
6J |
15:56 |
D |
|
|
|
|
|
|
JASNA GÓRA |
06:26 |
D |
15:31 |
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
KOPACZÓW |
05:21 |
D |
09:01 |
6J |
11:01 |
D |
12:41 |
6J |
14:11 |
6J |
15:31 |
D |
|
18:18 |
6J |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OPOLNO ZDRÓJ |
07:20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PORAJÓW |
06:26 |
E |
07:01 |
S |
07:21 |
D |
08:18 |
AInt |
10:01 |
D |
10:18 |
67Int |
|
12:18 |
AInt |
14:11 |
D |
14:11 |
6J |
15:31 |
D |
16:18 |
67Int |
16:41 |
D |
|
18:18 |
AInt |
18:18 |
6J |
|
|
|
|
|
|
|
|
TRZCINIEC |
07:15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZGORZELEC |
05:00 |
D |
06:00 |
D |
06:55 |
S |
07:00 |
D |
08:00 |
D |
09:00 |
AC |
|
10:00 |
D |
11:00 |
AC |
12:00 |
D |
13:00 |
AC |
14:00 |
D |
15:00 |
AC |
|
16:00 |
D |
17:00 |
AC |
18:00 |
D |
19:00 |
AC |
20:00 |
D |
|
|
ZITTAU |
08:18 |
AInt |
10:18 |
67Int |
12:18 |
AInt |
16:18 |
67Int |
18:18 |
AInt |
|
|
przez PORAJÓW |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OZNACZENIA KURSÓW |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
- kursuje w soboty |
7 |
- kursuje w niedziele |
A |
- kursuje od poniedziałku do piątku |
C |
- kursuje w soboty, niedziele i święta |
D |
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt |
E |
- kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt |
Int |
- kurs międzynarodowy |
J |
- nie kursuje w niedzielę i święta |
S |
- kursuje w dni nauki szkolnej |