bieleccybus.pl | Rozkład ważny od: 01.04.2024 | ||||||||||||||||
MIŁOSZÓW | |||||||||||||||||
ROZKŁAD ODJAZDÓW | |||||||||||||||||
Kierunek | Godziny odjazdu | ||||||||||||||||
GRABISZYCE | 12:46 | S | 12:50 | S | 13:46 | S | 13:50 | S | |||||||||
LUBAŃ PCE | 06:52 | S | |||||||||||||||
przez LEŚNA | |||||||||||||||||
MIŁOSZÓW | 15:21 | S | |||||||||||||||
SMOLNIK | 07:32 | F | 15:25 | S | |||||||||||||
OZNACZENIA KURSÓW | |||||||||||||||||
F | - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze | ||||||||||||||||
S | - kursuje w dni nauki szkolnej |