Przewozy osobowe Zgorzelec, busy Lubań wynajem autokaru - Przewozy PracowniczeINFOLINIA: +48 505 353 101
Przejdź do treści

Bieleccy Busy - Bielawa Busy

Firma BIELECCY istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych - krajowy oraz międzynarodowy przewóz osób. W tym niedługim czasie powiększyliśmy swoją flotę do ponad stu pojazdów.

Początkowym założeniem firmy było świadczenie usług transportowych, skupiając się na lokalnym rynku, obejmującym okolice Leśnej i Lubania. Wraz z rozwojem firmy zwiększały się perspektywy i zasięg jej działalności. Obecnie Firma BIELECCYBUS obsługuje linie regularne na terenie całej Europy, prowadzi przewozy pracownicze i szkolne, realizuje zamówienia na przewozy turystyczne, wesela, zielone szkoły a w okresie letnim, również wyjazdy nad polskie morze.
Wyjazdy nad Bałtyk Zgorzelec
Firma posiada własne zaplecze warsztatowe, myjnię samochodową gdzie mechanicy dbają o sprawność techniczną i czystość pojazdów. Nasza flota liczy ponad sto autobusów marki Mercedes, Setra, Vanholl, Man, Volkswagen w przedziale miejsc od 9-ciu do 80-ciu. Dysponujemy wysokiej klasy autokarami turystycznymi, wyposażonymi w klimatyzację, TV, pasy bezpieczeństwa dla pasażerów itp., gwarantującymi bezpieczną i wygodną podróż.

Swoją mocną pozycję na rynku transportowym zawdzięczamy długoletniemu doświadczeniu, wytrwałej pracy oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, którzy dbają o pozytywny rozwój firmy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług


BIELAWA BUSY to nazwa firmy pod którą wcześniej działaliśmy.

Przewozy osobowe Zgorzelec

Przewóz osób Zgorzelec, Bogatynia, Lubań, Leśna. Firma przewozowa FHU BIELAWA - stałe kursy osobowe na trasach w powiecie lubańskim i zgorzeleckim. Przewozy osobowe Zgorzelec, przewozy pracownicze, transport osobowy Zgorzelec-Bogatynia. Wynajem busów, autobusów, autokarów - BUSY ZGORZELEC
Wróć do spisu treści